Ušetřete na svatbě

Když se řekne slovo svatba, mnoha lidem vstávají vlasy na hlavě. Jedná se totiž o velmi drahou zábavu. Mnoho svateb stojí přes sto tisíc korun – a to jsou stále ty levnější. Takže opravdu chápeme, pokud máte pocit, že na tuhle drahou zábavu prostě nemáte. Nicméně musíte propadat panice. Poradíme vám pár nápadů, jak se dá na svatbě ušetřit, aniž by utrpěla její kvalita a honosnost. Zkrátka, víme, jak ušetřit hodně peněz!

ženich a nevěsta

První možností, jak ušetřit je nenajímat si kapelu. Co si budeme povídat, kapela patří obvykle k nejdražší položce v rozpočtu. Obvykle je totiž potřeba kapela jak na obřad, tak na posvatební večerní zábavu. Obě tyto kapely si mohou vzít dohromady i dvacet tisíc korun – v některých případech dokonce i více. Pokud se vám tedy za to nechtějí vyhazovat peníze, máme tu pro vás nápad, jak ušetřit – jednoduše si stáhněte svoji vlastní hudbu z internetu! Stačí do vyhledávače napsat heslo download music from youtube a můžete si ihned vybrat z několika způsobů, jak stahovat hudbu přímo z youtube. Na svatbě vám pak bude stačit jen reproduktor, který zesílí písničky.

svatební šaty

Kromě hudby se dá ušetřit i na dalších věcech – jako jsou například svatební šaty. Pokud si šaty objednáte z internetového bazaru, můžete opravdu hodně ušetřit. Své šaty zde nabízejí k prodeji nevěsty, které šaty měli pouze jednou na sobě. Určitě tak nejsou obnošené, znečištěné ani poškozené. Můžete zde tak sehnat opravdu kvalitní šaty jen za zlomek ceny, jako ve svatebním salónu. Mnohé bývalé nevěsty nabízejí i možnost vrácení nebo vyzkoušení šatů. Určitě se tak nemusíte bát, že byste kupovali zajíce v pytli, nebo že byste někomu mohli naletět. Zkrátka, můžete nám věřit, že na šatech můžete ušetřit i několik tisíc korun – a po svatbě je opět můžete prodat, takže peníze se vám mohou opět vrátit do vaší kapsy.