Optimalizace webových stránek pro internetové vyhledávače

SEO služby vykonáváme již více jak 8 let. Naše společnost má mnoho zkušeností a také tým profesionálů, kteří znají veškeré podrobnosti o tomto tajemném odvětví internetového marketingu. Proto se nemusíte ničeho obávat. My vás zkrátka a dobře dostaneme výše!
Optimalizace www se týká běžných prohlížečů jako je Google nebo Seznam. Ty zná jistě každý z nás, protože tam snad denně něco vyhledáváme. Po zadání klíčového slova, se vám zobrazí nabídka stránek. Jenomže kdo ty stránky seřadí tak, aby některé byly na prvním místě a některé až na posledním? To dělá právě internet a mocné médium neboli SEO služby. Ty mají za úkol posunout vaše stránky výše do popředí.
prst na obálce

Kontaktujte nás

Ke každému klientovi přistupujeme individuálně. Celá problematika je poměrně složitá a trvá nějakou dobu, takže se můžeme zaměřit na veškeré vaše požadavky a přání. Jestliže budete chtít dlouhodobější spolupráci ani to není vyloučeno. Právě tento typ spolupráce doporučujeme, protože každý chce, aby jeho úspěch byl účinný z dlouhodobějšího hlediska.
nezávislý pracovník
a) Co máme pro vás připraveno?
1. Individuální přístup
2. Profesionální tým
3. Zkušenosti v tomto oboru již 8 let
4. Garance spokojenosti
5. Široké portfolio našich služeb
6. Nízkou cenu
7. Spolehlivost a dodržování termínů

b) Co je k tomu zapotřebí?
On-page faktory
Návrh klíčových slov – Nejprve vám pomůžeme s klíčovými slovy. Pokud si nebudete na sto procent jistí svým výběrem, velice rádi vám při výběru pomůžeme. Klíčová slova hrají velice důležitou roli, proto není dobré podceňovat jejich výběr. Pokud by byly vybrány nevhodná slova, může být celý proces neefektivní.
Analýza – Zaměříme se na váš web. Zkontrolujeme, jestli tam nejsou chyby, případně vše opravíme.
Off-page faktory
PR články – základní odkazy, nízká cena, vysoký efekt.
Revoluční PR články – nová verze 2.0., vysoká kvalita, dlouhodobý efekt.
Tematické PR články – články publikované na tematické weby.