Google výsledky vyhledávání plně nevykreslují pro hned několik vyhledávajících

Internetem se šíří stížnosti jako ohnivá bouře, hlavně na Google fórech, ohledně toho, že se výsledky vyhledávání na Google plně nevykreslují, když je vyhledávání dokončeno. Vypadá to, že se to děje pro vyhledávající na mobilních zařízeních. Google také potvrdil, že na tom ve společnosti pracují a snaží se najít řešení.
 
Potvrzení Google.
 
Google nedávno zveřejnil na Twitterovém účtu v 3:30 odpoledne „Jsme si vědomi toho, že pro některé lidi, naše výsledky vyhledávání nemusejí být plně vykresleny. Aktivně pracujeme na tom, abychom tento bug vyřešili.“
 
Google mluvčí (Twitter) = Jsme si vědomi toho, že někteří lidé nevidí plně vykreslené výsledky vyhledávání. Aktivně pracujeme na tom, abychom tento bug vyřešili.“

Proč bychom se měli zajímat.
 
Pokud vyhledávající nemohou vidět výsledky vyhledávání, byť se jedná o malé procento vyhledávajících na Google, může to vést k poklesu v provozu na vaši webovou stránku, což může zase vést v poklesu vodítek a prodejů a také menšímu obratu pro vaši společnost. Samozřejmě, že Google chce, aby se výsledky plně vykreslovaly, takže pracuje pilně na tom, aby opravil tento problém.
 
Poznámka po zveřejnění článku.
 
Ve čtvrtek večer Google uvedl, že opravil problém:
 
Google mluvčí (Twitter) = Jsme si vědomi toho, že naše výsledky vyhledávání se plně nevykreslují pro některé hledající. Aktivně pracujeme na tom, abychom problém vyřešili.
– Vypadá to, že byl problém plně opraven.