Jak je na tom váš jídelníček, co se týče prospěšnosti vašemu zdraví


Když potkáte někde na ulici pohlednou ženu či muže s atletickou svalnatou postavou, a víte o nich, že již přesáhli čtyřicítku, možná vás bude zajímat, čím to je, že jsou tak stále pěkní a vitální, a že by s nimi byl zřejmě i krásný sex.

Věnujte více pozornosti zdravé výživě

Když na vás někdo vychrlí informaci, že byste měli odložit bílé pečivo a sladkosti s řepným rafinovaným cukrem a měli začít do jídelníčku zařazovat více zeleniny, ovoce a hlavně luštěniny, celozrnné obiloviny, ořechy a za studena lisované rostlinné oleje, může se to zdát jako malicherná hloupost, kterou přece ví kde kdo, tak proč ji někomu radit?

ženský zadek

Na tomto příkladu se však odráží celý princip života. Namísto toho, co je přirozené a jednoduše dostupné v podobě přírodních surovin, si lidé vymysleli různé rafinace a extrakce a do tohoto procesu necitlivě zasáhli, což má za následek buněčnou podvýživu. Z klasického fastfoodu, cukrovinek, polotovarů, různých konzervantů a barviv, alkoholu ve všech podobách a převahy červeného masa pak vznikají nádory, leukémie, mozkové mrtvice, infarkty, cirhózy jater, selhání ledvin, Crohnova choroba a rakovina tlustého střeva atd. Týká se to samozřejmě i erekce a dalších funkcí pohlavních orgánů.

žena u moře

Nežli se začnete shánět po tom, kde koupit Viagru, raději se zamyslete nad vaším jídelníčkem, nad jeho změnou, a také nad životním stylem, zejména nad stresem. Příliš mnoho stresových situací má taktéž neblahý vliv na erekci, protože zvýšením stresových hormonů se mimo jiné sníží produkce testosteronu. Zaměřte se na likvidaci stresu a využijte pomoci z přírody, která nám nabízí léčivé bylinky, zejména všechny druhy Ženšenu a Kotvičník zemní, s nimiž lze erekci udržet v normě a jako bonus ozdravit celé tělo. Výhodou těchto bylin je absence vedlejších účinků, na rozdíl od Viagry či jejích generik, proto by se také měla Viagra brát pouze na lékařský předpis.