Google zpravil cache 404 s předně-mobilním indexováním

Po několika měsících se Google konečně podařilo zpravit bug, který způsoboval nahrávání stránek a jejich cache.
 
Několik měsíců se některé cache linky na Google nepodařilo správně načíst, neboť se zobrazovala chyba 404 page not found, kdykoliv, když na ni lidé klikli. Byť Google potvrdil, že tento cache bug předně-mobilního indexování nijak neovlivnil umisťování a rating internetových stránek, nijak to nezastavilo správce webů, aby vyjádřili své obavy.
Google bug opravil: Tento víkend, Google konečně vydal fix, který by měl opravit tento problém, který způsoboval nesprávné zobrazování stránek a chybné zprávy 404.
 
Google ještě stále nepotvrdil, že jej opravili úplně, ale na základě mých testů již není tento problém tak dalekosáhlý jak tomu bylo předtím, což je jistě dobrá zpráva pro všechny, kterým tato chyba nahnala trochu hrůzu.  
 
Co to bylo za bug? Zkrátka jste nemohli zobrazit cached verzi internetové stránky po kliknutí z vyhledaných odkazů a stránek Google vyhledávače. Existoval proto jistý hack, který lidé používali, aby se jim stránky zobrazili, to však už není nutné vůbec používat. 

Proč na tom tolik záleželo? Pravda je taková, že na tom moc nezáleželo. Způsobilo to jistý ruch mezi SEO společnostmi a vlastníky webových stránek, že daný link prostě hodil 404. Ale Google se nechal slyšet, že tato chyba nijak neovlivnila hodnocení ani umístění stránek ani nic jiného, byl to jen vnitřní systémový bug, který se podařilo vyřešit.